DOROSTENCI 2019 - 2020

Horní řada z leva: Krištof M., Píša A., Březina A., Novotný A., Halas M. a Skok Š.

Dolní řada z leva: Michálek M., Schwarz S., Záhoř O., Fiala J., Havel P. a Juřica V.

Na fotografii chybí: Štěpánek F. a Šuhajda P.

KALENDÁŘ AKCÍ:

22.08.    Čt           CB-M-1                 Trhové Sviny (venku)

29.08.    Čt           CB-M-1                Trhové Sviny (doma)

01.09.    Ne          Turnaj                   Znojmo

03.09.    Út           CB-M-1                 Zliv (venku)

10.09.    Út           CB-M-1                 Ledenice (doma)

14.09.    So           1-JRI                      Klatovy (venku)

15.09.    Ne          1-JRI                      Dansport (doma)

17.09.    Út           CB-M-1                 Lokotka (venku)

24.09.    Út           CB-M-1                 Hlincovka (doma)

28.09.    So           1-JRI                      Kladno (venku)

29.09.    Ne          1-JRI                      Sokolov (venku)

01.10.    Út           CB-M-1                 Slovan (venku)

13.10.   Ne          KP KTI                   J. Hradec

20.10.    So           ČP KTI                   ???

20.10.    Ne          1-JRI                      Plzeň (doma)

26.10.    So           1-JRI                      Lvi Praha (venku)

09.11.   Ne          KP KTI                   Č. Budějovice

16.11.    So           1-JRI                      Orion Praha (doma)

17.11.    So           ČP KTI                    ???

23.11.    So           1-JRI                      Č. Budějovice (venku)

08.12.    Ne          KP KTI                   Č. Krumlov

15.12.    So           ČP KTI                   ???

14.12.    So           1-JRI                      Klatovy (doma)

11.01.    So           1-JRI                      Kladno (doma)

12.01.    Ne          KP KTI                   Č. Krumlov

19.01.    Ne          1-JRI                      Plzeň (venku)

26.01.    So           1-JRI                      Lvi Praha (doma)

26.01.    So           ČP KTI                   ???

22.02.    So           1-JRI                      Orion Praha (venku)

29.02.    So           1-JRI                      Č. Budějovice (doma)

07.03.    So           1-JRI                      Sokolov (doma)

08.03.    Ne          KP KTI                   Č. Budějovice

14.03. So             1-JRI                      Dansport (venku)

15.03. So             ČP KTI                   ???

05.05.    Út           CB-M-1                 Zliv (doma)

12.05.    Út           CB-M-1                 Ledenice (venku)

19.05.    Út           CB-M-1                 Lokotka (doma)

26.05.    Út           CB-M-1                 Hlincovka (venku)

02.06.    Út           CB-M-1                 Slovan (doma)

 

 

začátkem června Regental cup Německo – celý víkend