DOROSTENCI 2021 - 2022

 

Horní řada z leva: Záhoř O., Michálek M., Březina A., Píša A., Juřica V., Valta M., Krištof M., Šubrt M., Troják K.

Dolní řada z leva: Theier S., Smetana J., Skok Š., Novotný A., Svoboda S., Rosina V.

KALENDÁŘ AKCÍ:

po 16. srp 2021 - ne 22. srp 2021

Volejbalové soustředění

Kde: Střední škola Trhové Sviny, Školní 709, Školní 709, 374 19 Trhové Sviny, Česko

 

so 25. zář 2021

10:00 1-JRI-A: Č. Budějovice B-Č. Krumlov

Kde: ZŠ Oskara Nedbala České Budějovice, O. Nedbala 882 České Budějovice -České Budějovice 2

14:00 1-JRI-A: Č. Budějovice B-Č. Krumlov

Kde: ZŠ Oskara Nedbala České Budějovice, O. Nedbala 882 České Budějovice -České Budějovice 2

 

so 2. říj 2021

10:00 1-JRI-A: Č. Krumlov-Plzeň

Kde: ZŠ Za Nádražím Český Krumlov, Za Nádražím 222 Český Krumlov - NádražníPředměstí

14:00 1-JRI-A: Č. Krumlov-Plzeň

Kde: ZŠ Za Nádražím Český Krumlov, Za Nádražím 222 Český Krumlov - NádražníPředměstí

 

so 6. lis 2021

10:00 1-JRI-A: Č. Krumlov-Dansport

Kde: ZŠ Za Nádražím Český Krumlov, Za Nádražím 222 Český Krumlov - NádražníPředměstí

14:00 1-JRI-A: Č. Krumlov-Dansport

Kde: ZŠ Za Nádražím Český Krumlov, Za Nádražím 222 Český Krumlov - NádražníPředměstí

 

so 13. lis 2021

10:00 1-JRI-A: Kladno-Č. Krumlov

Kde: Kladenská sportovní hala, Sportovců 817 Kladno - Rozdělov

14:00 1-JRI-A: Kladno-Č. Krumlov

Kde: Kladenská sportovní hala, Sportovců 817 Kladno - Rozdělov

 

so 27. lis 2021

10:00 1-JRI-A: Č. Krumlov-Sokolov

Kde: ZŠ Za Nádražím Český Krumlov, Za Nádražím 222 Český Krumlov - NádražníPředměstí

14:00 1-JRI-A: Č. Krumlov-Sokolov

Kde: ZŠ Za Nádražím Český Krumlov, Za Nádražím 222 Český Krumlov - NádražníPředměstí

 

so 11. pro 2021

10:00 1-JRI-A: Lvi B-Č. Krumlov

Kde: Sportovní hala Lužiny, Bellušova 1877 Praha - Stodůlky

14:00 1-JRI-A: Lvi B-Č. Krumlov

Kde: Sportovní hala Lužiny, Bellušova 1877 Praha - Stodůlky

 

so 8. led 2022

10:00 1-JRI-A: Č. Krumlov-Č. Budějovice B

Kde: ZŠ Za Nádražím Český Krumlov, Za Nádražím 222 Český Krumlov - NádražníPředměstí

14:00 1-JRI-A: Č. Krumlov-Č. Budějovice B

Kde: ZŠ Za Nádražím Český Krumlov, Za Nádražím 222 Český Krumlov - NádražníPředměstí

 

so 22. led 2022

10:00 1-JRI-A: Plzeň-Č. Krumlov

Kde: Tělocvična 15.ZŠ, Terezie Brzkové 863 Plzeň - Skvrňany

14:00 1-JRI-A: Plzeň-Č. Krumlov

Kde: Tělocvična 15.ZŠ, Terezie Brzkové 863 Plzeň - Skvrňany

 

so 19. úno 2022

10:00 1-JRI-A: Dansport-Č. Krumlov

Kde: Sportovní hala Gymnázia Jana Keplera, Parléřova 118 Praha - Hradčany

14:00 1-JRI-A: Dansport-Č. Krumlov

Kde: Sportovní hala Gymnázia Jana Keplera, Parléřova 118 Praha - Hradčany

 

so 5. bře 2022

10:00 1-JRI-A: Č. Krumlov-Kladno

Kde: ZŠ Za Nádražím Český Krumlov, Za Nádražím 222 Český Krumlov - NádražníPředměstí

14:00 1-JRI-A: Č. Krumlov-Kladno

Kde: ZŠ Za Nádražím Český Krumlov, Za Nádražím 222 Český Krumlov - NádražníPředměstí

 

so 19. bře 2022

10:00 1-JRI-A: Sokolov-Č. Krumlov

Kde: Jiskra, Maxima Gorkého 280 Sokolov

14:00 1-JRI-A: Sokolov-Č. Krumlov

Kde: Jiskra, Maxima Gorkého 280 Sokolov

 

so 2. dub 2022

10:00 1-JRI-A: Č. Krumlov-Lvi B

Kde: ZŠ Za Nádražím Český Krumlov, Za Nádražím 222 Český Krumlov - NádražníPředměstí

14:00 1-JRI-A: Č. Krumlov-Lvi B

Kde: ZŠ Za Nádražím Český Krumlov, Za Nádražím 222 Český Krumlov - NádražníPředměstí

 

KP JC - JRI

18. 09. 2021 pořadatel   VSK Český Krumlov (stojí: VK ČB A)

17. 10. 2021 pořadatel   Jindřichův Hradec (stojí: VSK Český Krumlov)

14. 11. 2021 pořadatel   VK ČB – ZŠ O. Nedbala (stojí: VK ČB B)

18. 12. 2021 pořadatel   VK ČB – ZŠ O. Nedbala (stojí: J. Hradec)

15. 01. 2022  pořadatel   VSK Český Krumlov (stojí: VK ČB A)

12. 02. 2022  pořadatel   Jindřichův Hradec (stojí: VSK Český Krumlov)

19. 03. 2022   pořadatel   VK ČB – ZŠ O. Nedbala (stojí: J. Hradec)

23. 04. 2022  pořadatel   VK ČB (stojí: VK ČB B)