NEJLEPŠÍ PŘIHRAVAČ "ODM" 

JE Z KRUMLOVA

I v naší kolektivní hře se rozdávají ocenění individuální. Titul nejlépe přihrávajícího hráče právě proběhnuvšího turnaje krajských výběrů v rámci Omylpiády dětí a mládeže si domů do Českého Krumlova přivezl Šimion Skok. Gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci Šimonovi a vynikající práci trenérů R. Novotného a M. Kryštofa.

 

ŽÁCI DVANÁCTÍ NA MČR

(DRUHÝ NEJLEPŠÍ VÝSLEDEK V HISTORII KLUBU)
Starší žáci Sse ctí absolvovali fimálový turnaj MČR. Všem byli vyrovnaným soupeřem a my jim 
GRATULUJEME k pěknému výkonu!
 

OKRESNÍ PŘEBOR NA FIALOVO

Malý historický milník jsme zaznamenaly v naší Nádražácké svatyni. V zápase OP mužů hájili všechny strany mužští příslušníci rodu Fialů. Domácí družstvo dovedl k vítěství 3:1 nejmladší Fiala Jonáš (vlevo), hostující tým Hlincovky vzdoroval pod nahrávačskou taktovkou otce Martina a na regulérnost boje z výše dohlížel sudí, nejstarší syn Matouš. A abychOm nezapomněli, zápis utkání provedla maminka Lenka Fialová. Prostě okresní přebor "NA FIALOVO".
 

PRAGUE VOLLEYBALL GAMES

Mezinárodní turnaj v Praze 27. - 29. prosinec 2018.

ŽÁKYNĚ VYHRÁLY VELKOU CENU SOKOLOVA

O uplynulém víkendu hostilo město Sokolov reprezentace osmi klubů České republiky na 23. ročníku Velké ceny Sokolova ve volejbale starších žákyň. 

Turnaj každý s každým probíhal po oba dva dny v krásném sportovním prostředí za podpory fanoušků v hale Jiskra a tělocvičny ZŠ Pionýrů.

Hráčky VSK Český Krumlov otevíraly tento turnaj s místním oddílem Baník Sokolov a zvítězily 2:0. Tímto se položil základ k celkovému vítězství v turnaji, kdy se děvčatům nepodařilo vyhrát pouze jednou. 

V nedělním slavnostním závěru proběhlo vyhlášení a předání ocenění všem týmům. Také došlo na ocenění jednotlivců a nejlepší nahrávačkou byla vyhodnocena hráčka VSK Český Krumlov Martina Jedličková 

Soupiska vítězného týmu volejbalistek z Českého Krumlova: Dvořáčková, Jedličková, Kottová, Kubáta, Lavičková, Matušová, Podhorská, Rosinová, Šoberová, Šnoblová, Švecová. 
Trenérka Lenka Fialová

ČAS HRY ADVENTNÍ

Náš tradiční adventní turnaj rodinných družstev se opět vydařil. Mrkněte do galerie.
 

 

Turnaj v rámci Jihočeské olympiády mladšího žactva a mladších žákyň

O víkendu se uskutečníl na volejbalových kurtech v Českém Krumlově turnaj šestkového volejbalu. Celkem 8 družstev se sjelo, aby změřilo síly před nadcházející sezonou. Většina zápasů probíhala vyrovnaně a tak o konečném pořadí často rozhodovaly míče. Mladším žákyním se dařilo a skončily o 6 míčů celkově druhé. Mladší žáci třetí a starší žákyně v oslabené sestavě na 4. místě. Protože všichni hráli a bojovali s nadšením,  přálo nám počasí, můžeme celý turnaj zhodnotit jako příjemně a prospěšně strávenou sobotou. Trenérky Lenky a Radim

VC PRAHY ŽÁKŮ 2016

Družstvo žáků absolvovalo první herní prověrku. Vedle slabších míst měla jejich hra i velmi zdařilé momenty. Více ve fotogalerii.

STARŠÍ ŽÁCI  A FINÁLE MČR 2016

Po nevydařeném prvním dni mistrovství předvedli kluci ve zbývajících zápasech postatně lepší výkon, a přesto že se jim ani v jednom utkání nepodařilo zvítězit mohou po třech třísetových bitvách nést hlavu zdviženou, protože svou kůži neprodali lacino a chyběla jim jen příslovečná trošička štěstí.  

MLADŠÍ ŽÁCI VÍTĚZÍ V KRAJSKÉM PŘEBORU, ŽÁKYNĚ TŘETÍ


Mladší žáci obhájili loňský titul. Naše žákyně si ve velmi silné konkurenci vybojovaly skvělý bronz.

GRATULUJEME!

VÁNOCE 2015

Záznamy: 1 - 1 ze 34
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

POHÁROVÝ ZÁPAS JIHOSTROJE JSME SI UŽILI, PROTOŽE:

SPOLEČNĚ SE FANDÍ NEJLÉPE!!!

Jihostroj sice v Poháru Cev nevyhrál, ale fandění a následné focení s hráči a trenérem Svobodou bylo bezva..
 

KADETI VYHRÁLI TURNAJ KRAJSKÉHO PŘEBORU

Velmi zdařilý výkon předvedli hráči družstva kadetů. Ve víkendovém turnaji krajského přeboru si poradili se všemi soupeři a po slušné řádce roků připsali na tubuli úspěchů klubu vítěství ve své kategorii. GRATULUJEME.

Máme nejmladší mistry republiky

 v historii klubu

 

 

Dětem z volejbalové líhně VSK Český Krumlov, kterou již mnoho let zajišťuje ZŠ Za Nádražím se skvěle povedl finálový turnaj minivolejbalového mistrovství ČR. Turnaj velmi zdařile uspořádalo tento víkend město Liberec. V kategorii nejmladších nadějí se během sobotní kvalifikace obě naše dvojice (Ema Losenická – Emma Theierová a Samuel Theier – Jan Smetana) prosadili v konkurenci 49-ti družstev do elitní patnáctky. Nedělní boje o celkové umístění pak senzačně opanovaly obě „Emči“, které se tak staly nejmladšími přebornicemi republiky v klubové historii. Chlapci vybojovali bronz v B - finále turnaje. Vedle poděkování čtyřem malým hráčům za vynikající reprezentaci, náleží náš dík i trenérce Lence Vávrové a především skvělým rodičům, bez jejichž podpory a aktivního nasazení by tento úspěch nebyl vůbec možný.

ŽÁCI I ŽÁKYNĚ PROVĚŘILI VÝKONNOST 

VC PRAHY 2015

Tradiční prověrku na úvod sezóny absolvovali starší žáci i mladší žákyně na VC Prahy. Dívky obsadily krásné 7. místo, chlapci desáté. Spíše než s umístěním však mohou být spokojeni s předvedenou hrou. Před všemi hráči a hráčkami je velmi náročná sezóna a my jim přejeme, aby jim vydržel zápal a nasazení, které nám první zářijový víkend předvedli.

 

NAŠI ŽÁCI A ŽÁKYNĚ SE V BOJÍCH KRAJSKÝCH VÝBĚRŮ NEZTRATILI

Chlapci a dívky našeho klubu se i letos zúčastnili tradičních klání krajských výběrů a my jsme velmi rádi, že tato účast nebyla symbolická. Gratulujeme k pěknému výsledku a děkujeme za vzornou reprezentaci.

Další podrobnosti ZDE: www.volejbalcb.cz/clanek.asp?id=Na-memorialu-Richarda-Myslika-skoncil-Jihocesky-vyber-na-9-miste-455

NAŠI NEJMENŠÍ NÁM DĚLAJÍ RADOST

Krajské finále barevného minivolejbalu je za námi a celkové výsledky  našich nejmenších nadějí jsou nad očekávání. Více než třetina ze všech postupujících družstev do celostátního kola jsou týmy VSK Český Krumlov a my děkujeme trenérům a za velmi dobrou práci a dětem držíme palce v červnové konfrontaci s republikovou špičkou.
JEN TAK DÁL A VYDRŽET! 

MLADŠÍ ŽÁCI VYHRÁLI KRAJSKÝ PŘEBOR

Družstvo mladších žáků zakončilo úspěšnou krajskou soutěž trojic. A v celkovém pořadí obsadilo 1. 4. a 7. místo. 
GRATULUJEME.

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ ZAKONČILY KRAJSKÝ PŘEBOR TROJIC

 
Krajský přebor mladších žákyň trojic byl minulý víkend ukončen. Naše děvčata po delší době musela bojovat o místa v sestavě, přestože jsme měli přihlášena 3 družstva. Nakonec se to nejlepší umístilo na 9. místě z 21. Vzhledem k tomu, že většina ze 14 děvčat s volejbalem letos úplně začíná a příští rok budou stále mladšími žákyněmi věřím, že se můžeme těšit na dobré výsledky. Přeji všem hodně tréninkového nadšení i v příštím roce. 
Lenka Fialová

Zprávy z první ruky

Seminář pro vyučující tělesné výchovy v podání trenérů VSK Český Krumlov

04.12.2014 10:32
Volejbal v hodinách tělesné výchovy. Ve středu 3. prosince 2014...

Krajské přebory mladšího žactva odstartovaly úspěšně

28.09.2014 19:29
Naši mladší žáci a žákyně velmi úspěšně odstarovali svoje krajské soutěže...

První středa v měsíci - žáci neplavou

28.09.2014 19:27
Vážení, ŽÁCI tento týden máme první středu v měsíci a neplaveme.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Aktuality

POPRVÉ V HISTORII KLUBU SE ZÚČASTNÍME MISTROVSTVÍ ČR MLADŠÍCH ŽÁKŮ

15.04.2014 18:32
Družstvo mladších žáků si poprvé vyzkouší svoji sílu v republikové...

BLÍŽÍ SE DALŠÍ FESTIVAL BAREVNÉHO MINIVOLEJBALU

15.04.2014 18:24
Naši malí volejbalisté se již brzy dočkají své vrcholné akce. Ano další...

LIGA KADETEK SE PŘÍŠTÍ SEZÓNU V ČESKÉM KRUMLOVĚ HRÁT NEBUDE

02.05.2013 23:13
Družstvo kadetek VSK neprošlo kvalifikací do 1. ligy a pro příští sezónu...

Končíme KP žáků.

28.02.2013 20:49
Tuto neděli stráví družstvo starších žáků v dobře známé tělocvičně ZŠ...

ŽÁCI O KRAJSKÉ BODY V ROCE 2013

13.01.2013 15:31
Následující dvě neděle stráví družstvo starších žáků v dobře známé...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Aktuality

VÁNOČNÍ TURNAJ VE ZNOJMĚ

06.12.2011 22:08
Ve čtvrtek 15. prosince se naše družstva starších žáků a žákyň vydají na turnaj do Znojma. Turnaje se zůčastní vybraní žáci a žákyně (téměř všichni) z volejbalové osmé a deváté třídy. Cestovat budeme autobusem jehož přesný odjezd z tradičních stanovišť bude ještě upřesněn, stejně jako přesná...

O POSLEDNÍ MISTROVSKÉ BODY V ROCE 2011

06.12.2011 10:35
Tuto neděli se naši starší žáci volejbalisté vypraví pro poslední mistrovské body. Jejich cesta povede opět do Českých Budějovic. V tělocvičně ZŠ Oskara Nedbala od 9.00 sehrají své zápasy žáci 7. 8. a 9. třídy. Odjezd autobusem je plánován na 7.45 od zastávky Trojice. Předpokládaný návrat je v...

1. turnaj Českého poháru žáků

30.11.2011 20:57
Starší žáci svůj Český pohár rozehrají tento víkend v Českých Budějovicích. V dobře známé tělocvičně ZŠ Oskara Nedbala je čeká pět sobotních a dva nedělní zápasy. Sobotní odjezd oddílovými auty je plánován na 8.30 z Č. Krumlova, návrat kolem 18.00. Nedělní odjezd bude časnější: 7.15 ze dvora...

Příprava žáků na 1. turnaj Českého poháru

29.11.2011 20:54
Ve čtvrtek 1.12.2011 sehraje A družstvo starších žáků přípravné utkání s kadety Sokola Písek. Zápas se odehraje v Písku ve sportovní hale od 17.00 do 18.30. Odjezd je plánován na 15.30 od ZŠ Za Nádražím a předpokládaný návrat do 20.00.  

První Jihočeský Festival barevného volejbalu se hrál v Českém Krumlově

18.11.2011 23:24
Fotogalerie na stránkách přípravky. Sváteční středa 17.listopadu proběhla v tělocvičně ZŠ Za Nádražím ve volejbalové režii. Volejbalový potěr z jihu naší republiky se zde popral o velká vítězství a le i nutné porážky. Soupeřilo se ve třech barvách, modré, zelené a červené. Přibližně 120...

Poslední příprava před kvalifikací

08.11.2011 22:13
Ve čtvrtek 10.11.2011 sehrají starší žáci přípravné utkání s kadetkami Třebína. Zápas odehrají na palubovce v tělocvičně ZŠ Máj v Českých Budějovicích od 18.30 do 20.00. Nominovaní hráči (A družstvo + Jan Čížek) odjedou od ZŠ Za Nádražím v 17.45. Předpokládaný návrat do Českého Krumlova ve...

Starší žáci jdou do kvalifikace Českého poháru

08.11.2011 21:55
Tento víkend 12. - 13. listopadu se naši starší žáci vypraví do Hradce Králové na tradiční kvalifikační turnaj Českého poháru. Jejich soupeři v základní skupině budou žáci Plzně, Frýdku Místku a Bojkovic. Protože první utkání je letos čeká již v sobotu v 8.30 ráno, musí do místa...

2. turnaj KP starších žáků

04.11.2011 21:56
V neděli 6.listopadu se bude v naší tělocvičně bojovat o body do krajského přeboru starších žáků. V turnaji nastoupí volejbalisté ze sedmé, osmé a deváté třídy. Začátek prvního utkání je v 9.00 a předpokládaný konec 15.30. Hráči družstva B mají v referátě přípravu hřiště (příchod 8.00). Hráči...

1. kolo KP starších žákyň

04.11.2011 21:54
V neděli 6. 11. 2011 se uskuteční v Č.Budějovicích (hala LOKOMOTIVY ČB) 1. kolo krajského přeboru žákyň. Odjezd: v 7.40 h (Trojice, Plevno, Třebonín) Příjezd: okolo 17h S sebou: jídlo, pití, radostný úsměv a formu Radim Novotný a Lenka Fialová  

Kvalifikace do ČP žákyň

19.10.2011 23:01
Ve dnech 22.-23.10.2011 se v Litvínově uskuteční kvalifikace ČESKÉHO POHÁRU starších žákyň. Odjezd: pátek v 15.30 h (Trojice, Plevno, Třebonín) Příjezd: neděle okolo 20h S sebou: jídlo, pití, peníze, teplé oblečení a sportovního ducha Zajištěno: ubytování na postelích (hotel Koldum,...
<< 1 | 2 | 3 | 4 >>

PLATBA ODDÍLOVÉHO PŘÍSPĚVKU

 

Převodem na účet: 

514200544/0600

2000,- Kč

do 14.10.2019.

 

Nutno uvést variabilní symbol:

 201920

a sdělení pro příjemce:

jméno a příjmení hráče/hráčky

 

REGENSTAUF 2019

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

J. HRADEC V BARVÁCH

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Vánoční rodinný II. volejbal

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Vánoční mini :) turnaj 2019

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Soustředění 2018

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Barevní minivolejbal 2018 Jindřichův Hradec

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

REGENTALCUP 2018

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Rodinný volejbal II.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Rodinný volejbal I

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

MČR ŽÁCI 2017

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

SILVESTR 2016

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

VÁNOCE 2016

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

FINÁLE BV BRNO 2016

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

TURNAJ ŽACTVA 9/2016

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

VC PRAHY 2016 ŽÁCI

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

MČR ŽÁCI 2016

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Soustředění 2016

Záznamy: 1 - 1 ze 23
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

FESTIVAL BV 2016

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

KRAJSKÉ FINÁLE BV 2016

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

MČR ŽÁCI 2016

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

SILVESTR 2015

FESTIVAL Č. B. 2015

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

SOUSTŘEDĚNÍ ŽACTVA 2015

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

FESTIVAL BAREVNÉHO VOLEJBALU

JE TADY!!!

Podrobné informace ZDE:

 ČB 2015 - pokyny.doc (99840)

 

KRAJSKÉ FINÁLE BV 2015

VÁNOČNÍ TURNAJ 2014

SOUSTŘEDĚNÍ ŽACTVA 2014

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

BAREVNÝ MINI 21.11

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

JABLONEC 2013

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Festival BV Jablonec 2012

BAREVNÝ VOLEJBAL 28.2.2013