Volejbalové soustředění srpen 2021

 

Dorost: 16. - 22. 08. 2021 Trhové Sviny  

Propozice T Sviny 2021 dorost.pdf 

 

Žactvo: 18. - 22. 08. 2021 Trhové Sviny   

Propozice T Sviny 2021 žactvo.pdf
 
Prohlášení o bezinfekčnosti.docx
 
 

VSK Český Krumlov pořádá pro děti z našich přípravek

TURNAJ  BAREVNÉHO  MINIVOLEJBALU

 

ve čtvrtek 17. června

Akce se odehraje na antukových kurtech klubu - Sportovní areál – Chvalšinská 110 (u zimního stadionu):  Vlastní body • Mapy.cz.

Začátek je plánován na 15.30, předpokládaný konec 19.00.

S sebou oblečení podle povětrnostních podmínek a pití.

Po celou dobu turnaje bude v areálu otevřeno občerstvení.

Přesto, že děti budou po dobu trvání turnaje pod dohledem trenérů, 

Vaše přítomnost bude velmi vítána.

 

Těšíme se na vás

Trenéři VSK Český Krumlov

Míčovky se opět rozjíždějí 

od pondělí 26.04.

Vážení rodiče malých sportovců,

současná situace nám dovoluje opět zahájit tréninkovou činnost kroužků. Jedinou možností jsou tréninky venku, a proto využijeme vlastní Sportovní areál – Chvalšinská 110 (u zimního stadionu):  Vlastní body • Mapy.cz

Žlutý kroužek (1. - 2. třída)

První trénink se odehraje 26.04. 2021 a dále budeme pokračovat vždy:

Pondělí:               14:00 – 15:00

Středa:                 15:00 – 16:00

Oranžový, červený kroužek, přípravky (3. - 5. třída)

První trénink se odehraje 26.04. 2021 a dále budeme pokračovat vždy:

Pondělí:               15:00 – 16:00

Středa:                 16:00 – 17:00

 

Bohužel vládními nařízeními není povoleno využívaní šaten, děti musejí přijít vhodně oblečené na sport venku.

Těšíme se na vás

Trenéři VSK Český Krumlov

Vendula Pykalová, tel: 602 889 083 (žlutý kroužek)

Oldřich Záhoř, tel: 775 968 716, (oranžový, červený kroužek, přípravky 3. - 5. třída)

Lenka Vávrová, tel: 724 295 959,  (oranžový, červený kroužek, přípravky 3. - 5. třída)

 

email: vskckrumlov@vskck.cz

Informace o soustředění družstev

v srpnu 2021

              Vážení rodiče,

Jsme si vědomi, že současná situace ve společnosti může některé oblasti našeho života, jako jsou sportovní aktivity dětí, odsunout do kategorie nepodstatné – není třeba řešit. I tak Vás ale chceme informovat, že stejně jako každý předešlý rok (za předpokladu, že stávající pandemie ustoupí a budeme moci normálně pracovat) budeme zahajovat novou sezónu srpnovým soustředěním všech mládežnických družstev našeho volejbalového oddílu v Trhových Svinech. Ubytování je zajištěno na dvoulůžkových pokojích internátu střední školy (v případě nedostatečné kapacity v penzionu Pohoda v Petříkově) a stravování ve školní jídelně. Předběžné potvrzení či zamítnutí účasti Vašeho syna/dcery nám velmi ulehčí přípravu celé akce (případné zdravotní důvody zamezující absolvování akce budou samozřejmě respektovány).

 

Případné dotazy zodpoví:

Oldřich Záhoř - tel.: 775 968 716, vskckrumlov@vskck.cz

 

DRUŽSTVA DOROSTU - "ŽÍT SE MUSÍ"

JEŠTĚ NEPŘIŠEL ČAS TO VZDÁT

Poslední týdny opravdu nejsou zlaté časy volejbalu. Pro každého trenéra.........více zde: Ještě nepřišel čas to vzdát.docx (13531) 

NEJLEPŠÍ PŘIHRAVAČ "ODM" 

JE Z KRUMLOVA

I v naší kolektivní hře se rozdávají ocenění individuální. Titul nejlépe přihrávajícího hráče právě proběhnuvšího turnaje krajských výběrů v rámci Omylpiády dětí a mládeže si domů do Českého Krumlova přivezl Šimion Skok. Gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci Šimonovi a vynikající práci trenérů R. Novotného a M. Kryštofa.

 

ŽÁCI DVANÁCTÍ NA MČR

(DRUHÝ NEJLEPŠÍ VÝSLEDEK V HISTORII KLUBU)
Starší žáci Sse ctí absolvovali fimálový turnaj MČR. Všem byli vyrovnaným soupeřem a my jim 
GRATULUJEME k pěknému výkonu!
 

OKRESNÍ PŘEBOR NA FIALOVO

Malý historický milník jsme zaznamenaly v naší Nádražácké svatyni. V zápase OP mužů hájili všechny strany mužští příslušníci rodu Fialů. Domácí družstvo dovedl k vítěství 3:1 nejmladší Fiala Jonáš (vlevo), hostující tým Hlincovky vzdoroval pod nahrávačskou taktovkou otce Martina a na regulérnost boje z výše dohlížel sudí, nejstarší syn Matouš. A abychOm nezapomněli, zápis utkání provedla maminka Lenka Fialová. Prostě okresní přebor "NA FIALOVO".
 

PRAGUE VOLLEYBALL GAMES

Mezinárodní turnaj v Praze 27. - 29. prosinec 2018.

ŽÁKYNĚ VYHRÁLY VELKOU CENU SOKOLOVA

O uplynulém víkendu hostilo město Sokolov reprezentace osmi klubů České republiky na 23. ročníku Velké ceny Sokolova ve volejbale starších žákyň. 

Turnaj každý s každým probíhal po oba dva dny v krásném sportovním prostředí za podpory fanoušků v hale Jiskra a tělocvičny ZŠ Pionýrů.

Hráčky VSK Český Krumlov otevíraly tento turnaj s místním oddílem Baník Sokolov a zvítězily 2:0. Tímto se položil základ k celkovému vítězství v turnaji, kdy se děvčatům nepodařilo vyhrát pouze jednou. 

V nedělním slavnostním závěru proběhlo vyhlášení a předání ocenění všem týmům. Také došlo na ocenění jednotlivců a nejlepší nahrávačkou byla vyhodnocena hráčka VSK Český Krumlov Martina Jedličková 

Soupiska vítězného týmu volejbalistek z Českého Krumlova: Dvořáčková, Jedličková, Kottová, Kubáta, Lavičková, Matušová, Podhorská, Rosinová, Šoberová, Šnoblová, Švecová. 
Trenérka Lenka Fialová

ČAS HRY ADVENTNÍ

Náš tradiční adventní turnaj rodinných družstev se opět vydařil. Mrkněte do galerie.
 

 

Turnaj v rámci Jihočeské olympiády mladšího žactva a mladších žákyň

O víkendu se uskutečníl na volejbalových kurtech v Českém Krumlově turnaj šestkového volejbalu. Celkem 8 družstev se sjelo, aby změřilo síly před nadcházející sezonou. Většina zápasů probíhala vyrovnaně a tak o konečném pořadí často rozhodovaly míče. Mladším žákyním se dařilo a skončily o 6 míčů celkově druhé. Mladší žáci třetí a starší žákyně v oslabené sestavě na 4. místě. Protože všichni hráli a bojovali s nadšením,  přálo nám počasí, můžeme celý turnaj zhodnotit jako příjemně a prospěšně strávenou sobotou. Trenérky Lenky a Radim

VC PRAHY ŽÁKŮ 2016

Družstvo žáků absolvovalo první herní prověrku. Vedle slabších míst měla jejich hra i velmi zdařilé momenty. Více ve fotogalerii.

STARŠÍ ŽÁCI  A FINÁLE MČR 2016

Po nevydařeném prvním dni mistrovství předvedli kluci ve zbývajících zápasech postatně lepší výkon, a přesto že se jim ani v jednom utkání nepodařilo zvítězit mohou po třech třísetových bitvách nést hlavu zdviženou, protože svou kůži neprodali lacino a chyběla jim jen příslovečná trošička štěstí.  

MLADŠÍ ŽÁCI VÍTĚZÍ V KRAJSKÉM PŘEBORU, ŽÁKYNĚ TŘETÍ


Mladší žáci obhájili loňský titul. Naše žákyně si ve velmi silné konkurenci vybojovaly skvělý bronz.

GRATULUJEME!

VÁNOCE 2015

Záznamy: 1 - 1 ze 34
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

POHÁROVÝ ZÁPAS JIHOSTROJE JSME SI UŽILI, PROTOŽE:

SPOLEČNĚ SE FANDÍ NEJLÉPE!!!

Jihostroj sice v Poháru Cev nevyhrál, ale fandění a následné focení s hráči a trenérem Svobodou bylo bezva..
 

KADETI VYHRÁLI TURNAJ KRAJSKÉHO PŘEBORU

Velmi zdařilý výkon předvedli hráči družstva kadetů. Ve víkendovém turnaji krajského přeboru si poradili se všemi soupeři a po slušné řádce roků připsali na tubuli úspěchů klubu vítěství ve své kategorii. GRATULUJEME.

Máme nejmladší mistry republiky

 v historii klubu

 

 

Dětem z volejbalové líhně VSK Český Krumlov, kterou již mnoho let zajišťuje ZŠ Za Nádražím se skvěle povedl finálový turnaj minivolejbalového mistrovství ČR. Turnaj velmi zdařile uspořádalo tento víkend město Liberec. V kategorii nejmladších nadějí se během sobotní kvalifikace obě naše dvojice (Ema Losenická – Emma Theierová a Samuel Theier – Jan Smetana) prosadili v konkurenci 49-ti družstev do elitní patnáctky. Nedělní boje o celkové umístění pak senzačně opanovaly obě „Emči“, které se tak staly nejmladšími přebornicemi republiky v klubové historii. Chlapci vybojovali bronz v B - finále turnaje. Vedle poděkování čtyřem malým hráčům za vynikající reprezentaci, náleží náš dík i trenérce Lence Vávrové a především skvělým rodičům, bez jejichž podpory a aktivního nasazení by tento úspěch nebyl vůbec možný.

ŽÁCI I ŽÁKYNĚ PROVĚŘILI VÝKONNOST 

VC PRAHY 2015

Tradiční prověrku na úvod sezóny absolvovali starší žáci i mladší žákyně na VC Prahy. Dívky obsadily krásné 7. místo, chlapci desáté. Spíše než s umístěním však mohou být spokojeni s předvedenou hrou. Před všemi hráči a hráčkami je velmi náročná sezóna a my jim přejeme, aby jim vydržel zápal a nasazení, které nám první zářijový víkend předvedli.

 

NAŠI ŽÁCI A ŽÁKYNĚ SE V BOJÍCH KRAJSKÝCH VÝBĚRŮ NEZTRATILI

Chlapci a dívky našeho klubu se i letos zúčastnili tradičních klání krajských výběrů a my jsme velmi rádi, že tato účast nebyla symbolická. Gratulujeme k pěknému výsledku a děkujeme za vzornou reprezentaci.

Další podrobnosti ZDE: www.volejbalcb.cz/clanek.asp?id=Na-memorialu-Richarda-Myslika-skoncil-Jihocesky-vyber-na-9-miste-455

NAŠI NEJMENŠÍ NÁM DĚLAJÍ RADOST

Krajské finále barevného minivolejbalu je za námi a celkové výsledky  našich nejmenších nadějí jsou nad očekávání. Více než třetina ze všech postupujících družstev do celostátního kola jsou týmy VSK Český Krumlov a my děkujeme trenérům a za velmi dobrou práci a dětem držíme palce v červnové konfrontaci s republikovou špičkou.
JEN TAK DÁL A VYDRŽET! 

MLADŠÍ ŽÁCI VYHRÁLI KRAJSKÝ PŘEBOR

Družstvo mladších žáků zakončilo úspěšnou krajskou soutěž trojic. A v celkovém pořadí obsadilo 1. 4. a 7. místo. 
GRATULUJEME.

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ ZAKONČILY KRAJSKÝ PŘEBOR TROJIC

 
Krajský přebor mladších žákyň trojic byl minulý víkend ukončen. Naše děvčata po delší době musela bojovat o místa v sestavě, přestože jsme měli přihlášena 3 družstva. Nakonec se to nejlepší umístilo na 9. místě z 21. Vzhledem k tomu, že většina ze 14 děvčat s volejbalem letos úplně začíná a příští rok budou stále mladšími žákyněmi věřím, že se můžeme těšit na dobré výsledky. Přeji všem hodně tréninkového nadšení i v příštím roce. 
Lenka Fialová

Zprávy z první ruky

Seminář pro vyučující tělesné výchovy v podání trenérů VSK Český Krumlov

04.12.2014 10:32
Volejbal v hodinách tělesné výchovy. Ve středu 3. prosince 2014...

Krajské přebory mladšího žactva odstartovaly úspěšně

28.09.2014 19:29
Naši mladší žáci a žákyně velmi úspěšně odstarovali svoje krajské soutěže...

První středa v měsíci - žáci neplavou

28.09.2014 19:27
Vážení, ŽÁCI tento týden máme první středu v měsíci a neplaveme.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Aktuality

POPRVÉ V HISTORII KLUBU SE ZÚČASTNÍME MISTROVSTVÍ ČR MLADŠÍCH ŽÁKŮ

15.04.2014 18:32
Družstvo mladších žáků si poprvé vyzkouší svoji sílu v republikové...

BLÍŽÍ SE DALŠÍ FESTIVAL BAREVNÉHO MINIVOLEJBALU

15.04.2014 18:24
Naši malí volejbalisté se již brzy dočkají své vrcholné akce. Ano další...

LIGA KADETEK SE PŘÍŠTÍ SEZÓNU V ČESKÉM KRUMLOVĚ HRÁT NEBUDE

02.05.2013 23:13
Družstvo kadetek VSK neprošlo kvalifikací do 1. ligy a pro příští sezónu...

Končíme KP žáků.

28.02.2013 20:49
Tuto neděli stráví družstvo starších žáků v dobře známé tělocvičně ZŠ...

ŽÁCI O KRAJSKÉ BODY V ROCE 2013

13.01.2013 15:31
Následující dvě neděle stráví družstvo starších žáků v dobře známé...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Aktuality

POPRVÉ V HISTORII KLUBU SE ZÚČASTNÍME MISTROVSTVÍ ČR MLADŠÍCH ŽÁKŮ

15.04.2014 18:32
Družstvo mladších žáků si poprvé vyzkouší svoji sílu v republikové konkurenci. Na přelomu května a června se zúčastní druhého ročníku mistrovství ČR ve své kategorii, který uspořádá VK Kolín. Nominace a bližší informace budou zveřejněny v první polovině května.

BLÍŽÍ SE DALŠÍ FESTIVAL BAREVNÉHO MINIVOLEJBALU

15.04.2014 18:24
Naši malí volejbalisté se již brzy dočkají své vrcholné akce. Ano další festival barevného volejbalu je již v dohledu. Dvoudení turnaj se tentokrát odehraje v západočeské metropoli a bude to víkend 31.května a 1. června. Vedle nevšedních zážitků si děti odvezou tradiční trička a navštíví...

LIGA KADETEK SE PŘÍŠTÍ SEZÓNU V ČESKÉM KRUMLOVĚ HRÁT NEBUDE

02.05.2013 23:13
Družstvo kadetek VSK neprošlo kvalifikací do 1. ligy a pro příští sezónu zůstane v krajském přeboru.

Končíme KP žáků.

28.02.2013 20:49
Tuto neděli stráví družstvo starších žáků v dobře známé tělocvičně ZŠ Oskara Nedbala v Českých Budějovicích. 3. března zde zakončí svoje souboje  v krajském přeboru žáků. Odjezd je plánován na 7.45 z domluvených stanovišť. Předpokládaný návrat 14.00. Upozorňuji, že je třeba se dobře vybavit...

ŽÁCI O KRAJSKÉ BODY V ROCE 2013

13.01.2013 15:31
Následující dvě neděle stráví družstvo starších žáků v dobře známé tělocvičně ZŠ Oskara Nedbala v Českých Budějovicích. Nejprve 20. ledna budou hrát o další body v krajské soutěži kadetů a juniorů, následující neděli 27. ledna budou dolovat z říše pohádek šanci na celkové vítěství v krajském...

Naši žáci v krajské soutěži o kategorii výše

18.10.2012 21:43
Čtyři vyrovnané zápasy, několik vydařených setů a velmi pěkné třetí místo v krajském přeboru kadetů a juniorů. Takový byl úvodní mistrovský turnaj našich žáků v této sezóně. Gratulujeme. 

ŽÁKYNĚ V KRAJI ÚSPĚŠNÉ

10.10.2012 13:36
Dne 23. 9. 2012 se v Jindřichově Hradci uskutečnila kvalifikace krajského přeboru starších žákyň. Družstvo "A" hrálo celkem 3 zápasy, ve kterých dokázalo pokaždé zvítězit. Nepodávaly jsme zrovna nejlepší výkony, ale i přesto jsme se dostaly do skupiny "A" a vybojovaly jsme si tak skvělou pozici...

Krajský přebor mladších žáků startuje

01.10.2012 12:56
Propozice na turnaj v sobotu 6.10.2012             Odjezd v 7.00 autobusem ze zastávky Trojice (další zastávky po cestě do Českých Budějovic podle dohody). Hrajeme ve sportovní hale TJ Slovan J. Hradec. Předpokládaný návrat 16.00. Vybavení:...

PŘÍPRAVA NA KVALIFIKACI MISTROVSTVÍ ČR ŽÁKŮ VRCHOLÍ

11.04.2012 13:12
Náročný víkend čeká starší žáky VS. V sobotu osmička vybraných sehraje v rámci přípravy 5 setů proti úřadujícímu vítězi Českého poháru a v neděli pět utkání závěrečného turnaje KP kadetů. Sobotní zápas proběhne v ZŠ Oskara Nedbala v Českých Budějovicích v dopoledních hodinách...

ŽÁCI I ŽÁKYNĚ SHODNĚ TŘETÍ V KRAJI

02.04.2012 11:19
Starší žáci následovali své vrstevnice z klubu a vzávěrečném rozhodujícím turnaji obsadili třetí příčku.
1 | 2 | 3 | 4 >>

Nádražácká duha 26.02. 2020

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Adventní rodinný turnaj 18.12. 2019

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Nádražácká DUHA 20.11. 2019

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

REGENSTAUF 2019

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

J. HRADEC V BARVÁCH

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Vánoční rodinný II. volejbal

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Vánoční mini :) turnaj 2019

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Soustředění 2018

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Barevní minivolejbal 2018 Jindřichův Hradec

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

REGENTALCUP 2018

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Rodinný volejbal II.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Rodinný volejbal I

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

MČR ŽÁCI 2017

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

SILVESTR 2016

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

VÁNOCE 2016

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

FINÁLE BV BRNO 2016

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

TURNAJ ŽACTVA 9/2016

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

VC PRAHY 2016 ŽÁCI

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

MČR ŽÁCI 2016

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Soustředění 2016

Záznamy: 1 - 1 ze 23
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

FESTIVAL BV 2016

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

KRAJSKÉ FINÁLE BV 2016

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

MČR ŽÁCI 2016

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

SILVESTR 2015

FESTIVAL Č. B. 2015

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

SOUSTŘEDĚNÍ ŽACTVA 2015

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

FESTIVAL BAREVNÉHO VOLEJBALU

JE TADY!!!

Podrobné informace ZDE:

 ČB 2015 - pokyny.doc (99840)

 

KRAJSKÉ FINÁLE BV 2015

VÁNOČNÍ TURNAJ 2014

SOUSTŘEDĚNÍ ŽACTVA 2014

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

BAREVNÝ MINI 21.11

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

JABLONEC 2013

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Festival BV Jablonec 2012

BAREVNÝ VOLEJBAL 28.2.2013