V Olomouckém kraji minulý týden probíhala 

Letní olympiáda dětí a mládeže 2022

Ve volejbale se KCM JCK dívek umístilo na 7. místě.  K mé velké hrdosti se do nejužšího výběru dostalo 5 hráček z VSK Český Krumlov: Aulická Barča, Kůzlová Andy, Šustáčková Vendy, Turnerová Eli a Vávrová Jani.

Jejich spoluhráčky z ostatních klubů (Tábor, Madeta, Třebín) byly: Bezdičková Tereza, Fornbaumová Adéla, Gruberová Gabriela, Hrubá Markéta, Machová Adéla, Melichová Anna, Oulíková Beáta, Šmídová Eliška.

Holky, jen tak dál!

Velká gratulace patří klukům KCM JCK – olympijským vítězům. (Jediný zástupce  z VSK Český Krumlov v družstvu byl Jan Smetana).

 

 

 

DOBŘÍ HOLUBI SE VRACEJÍ

Rozloučení se školou našim volejbalistům z deváté třídy ozdobili úspěšní absolventi

30.06.2022 10:22
Jestli někdy někdo z nás trenérů zapochyboval o...

OPĚT MEZI NEJLEPŠÍMI

FINÁLE MČR DÍVEK - SE VZTYČENOU HLAVOU

26.05.2022 21:51
O uplynulém víkendu se odehrálo v Bílovci...

Nastal čas shrnout i dívčí část dorostu v sezóně 2021/2022

Sezóna nakonec nedopadla vůbec špatně, předsezónní cíle jsme naplnili.

16.06.2022 21:16
Jsme rádi, že po covidovém půstu se volejbal...

NASTAL ČAS HODNOTIT

O OBNOVENÉ NEJVYŠŠÍ SOUTĚŽE ŽEN VSK ČESKÝ KRUMLOV

12.04.2022 18:49
Po 6. leté odmlce se v Českém Krumlově opět obnovila nejvyšší krajská volejbalová soutěž žen. Prvním nelehkým úkolem bylo sehnat dostatek hráček, které měly chuť odehrát nejen první sezónu. Z místních hráček byly u zrodu pouze tři, proto bylo nutné najít doplnění...

BYLO JEDNO SOUSTŘEDĚNÍ

DRUŽSTVA DOROSTU - "ŽÍT SE MUSÍ"

JEŠTĚ NEPŘIŠEL ČAS TO VZDÁT

Poslední týdny opravdu nejsou zlaté časy volejbalu. Pro každého trenéra.........více zde: Ještě nepřišel čas to vzdát.docx (13531) 

NEJLEPŠÍ PŘIHRAVAČ "ODM" 

JE Z KRUMLOVA

I v naší kolektivní hře se rozdávají ocenění individuální. Titul nejlépe přihrávajícího hráče právě proběhnuvšího turnaje krajských výběrů v rámci Omylpiády dětí a mládeže si domů do Českého Krumlova přivezl Šimion Skok. Gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci Šimonovi a vynikající práci trenérů R. Novotného a M. Kryštofa.

 

ŽÁCI DVANÁCTÍ NA MČR

(DRUHÝ NEJLEPŠÍ VÝSLEDEK V HISTORII KLUBU)
Starší žáci Sse ctí absolvovali fimálový turnaj MČR. Všem byli vyrovnaným soupeřem a my jim 
GRATULUJEME k pěknému výkonu!
 

OKRESNÍ PŘEBOR NA FIALOVO

Malý historický milník jsme zaznamenaly v naší Nádražácké svatyni. V zápase OP mužů hájili všechny strany mužští příslušníci rodu Fialů. Domácí družstvo dovedl k vítěství 3:1 nejmladší Fiala Jonáš (vlevo), hostující tým Hlincovky vzdoroval pod nahrávačskou taktovkou otce Martina a na regulérnost boje z výše dohlížel sudí, nejstarší syn Matouš. A abychOm nezapomněli, zápis utkání provedla maminka Lenka Fialová. Prostě okresní přebor "NA FIALOVO".
 

PRAGUE VOLLEYBALL GAMES

Mezinárodní turnaj v Praze 27. - 29. prosinec 2018.

ŽÁKYNĚ VYHRÁLY VELKOU CENU SOKOLOVA

O uplynulém víkendu hostilo město Sokolov reprezentace osmi klubů České republiky na 23. ročníku Velké ceny Sokolova ve volejbale starších žákyň. 

Turnaj každý s každým probíhal po oba dva dny v krásném sportovním prostředí za podpory fanoušků v hale Jiskra a tělocvičny ZŠ Pionýrů.

Hráčky VSK Český Krumlov otevíraly tento turnaj s místním oddílem Baník Sokolov a zvítězily 2:0. Tímto se položil základ k celkovému vítězství v turnaji, kdy se děvčatům nepodařilo vyhrát pouze jednou. 

V nedělním slavnostním závěru proběhlo vyhlášení a předání ocenění všem týmům. Také došlo na ocenění jednotlivců a nejlepší nahrávačkou byla vyhodnocena hráčka VSK Český Krumlov Martina Jedličková 

Soupiska vítězného týmu volejbalistek z Českého Krumlova: Dvořáčková, Jedličková, Kottová, Kubáta, Lavičková, Matušová, Podhorská, Rosinová, Šoberová, Šnoblová, Švecová. 
Trenérka Lenka Fialová

ČAS HRY ADVENTNÍ

Náš tradiční adventní turnaj rodinných družstev se opět vydařil. Mrkněte do galerie.
 

 

Turnaj v rámci Jihočeské olympiády mladšího žactva a mladších žákyň

O víkendu se uskutečníl na volejbalových kurtech v Českém Krumlově turnaj šestkového volejbalu. Celkem 8 družstev se sjelo, aby změřilo síly před nadcházející sezonou. Většina zápasů probíhala vyrovnaně a tak o konečném pořadí často rozhodovaly míče. Mladším žákyním se dařilo a skončily o 6 míčů celkově druhé. Mladší žáci třetí a starší žákyně v oslabené sestavě na 4. místě. Protože všichni hráli a bojovali s nadšením,  přálo nám počasí, můžeme celý turnaj zhodnotit jako příjemně a prospěšně strávenou sobotou. Trenérky Lenky a Radim

VC PRAHY ŽÁKŮ 2016

Družstvo žáků absolvovalo první herní prověrku. Vedle slabších míst měla jejich hra i velmi zdařilé momenty. Více ve fotogalerii.

STARŠÍ ŽÁCI  A FINÁLE MČR 2016

Po nevydařeném prvním dni mistrovství předvedli kluci ve zbývajících zápasech postatně lepší výkon, a přesto že se jim ani v jednom utkání nepodařilo zvítězit mohou po třech třísetových bitvách nést hlavu zdviženou, protože svou kůži neprodali lacino a chyběla jim jen příslovečná trošička štěstí.  

MLADŠÍ ŽÁCI VÍTĚZÍ V KRAJSKÉM PŘEBORU, ŽÁKYNĚ TŘETÍ


Mladší žáci obhájili loňský titul. Naše žákyně si ve velmi silné konkurenci vybojovaly skvělý bronz.

GRATULUJEME!

VÁNOCE 2015

Záznamy: 1 - 1 ze 34
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

POHÁROVÝ ZÁPAS JIHOSTROJE JSME SI UŽILI, PROTOŽE:

SPOLEČNĚ SE FANDÍ NEJLÉPE!!!

Jihostroj sice v Poháru Cev nevyhrál, ale fandění a následné focení s hráči a trenérem Svobodou bylo bezva..
 

KADETI VYHRÁLI TURNAJ KRAJSKÉHO PŘEBORU

Velmi zdařilý výkon předvedli hráči družstva kadetů. Ve víkendovém turnaji krajského přeboru si poradili se všemi soupeři a po slušné řádce roků připsali na tubuli úspěchů klubu vítěství ve své kategorii. GRATULUJEME.

Máme nejmladší mistry republiky

 v historii klubu

 

 

Dětem z volejbalové líhně VSK Český Krumlov, kterou již mnoho let zajišťuje ZŠ Za Nádražím se skvěle povedl finálový turnaj minivolejbalového mistrovství ČR. Turnaj velmi zdařile uspořádalo tento víkend město Liberec. V kategorii nejmladších nadějí se během sobotní kvalifikace obě naše dvojice (Ema Losenická – Emma Theierová a Samuel Theier – Jan Smetana) prosadili v konkurenci 49-ti družstev do elitní patnáctky. Nedělní boje o celkové umístění pak senzačně opanovaly obě „Emči“, které se tak staly nejmladšími přebornicemi republiky v klubové historii. Chlapci vybojovali bronz v B - finále turnaje. Vedle poděkování čtyřem malým hráčům za vynikající reprezentaci, náleží náš dík i trenérce Lence Vávrové a především skvělým rodičům, bez jejichž podpory a aktivního nasazení by tento úspěch nebyl vůbec možný.

ŽÁCI I ŽÁKYNĚ PROVĚŘILI VÝKONNOST 

VC PRAHY 2015

Tradiční prověrku na úvod sezóny absolvovali starší žáci i mladší žákyně na VC Prahy. Dívky obsadily krásné 7. místo, chlapci desáté. Spíše než s umístěním však mohou být spokojeni s předvedenou hrou. Před všemi hráči a hráčkami je velmi náročná sezóna a my jim přejeme, aby jim vydržel zápal a nasazení, které nám první zářijový víkend předvedli.

 

NAŠI ŽÁCI A ŽÁKYNĚ SE V BOJÍCH KRAJSKÝCH VÝBĚRŮ NEZTRATILI

Chlapci a dívky našeho klubu se i letos zúčastnili tradičních klání krajských výběrů a my jsme velmi rádi, že tato účast nebyla symbolická. Gratulujeme k pěknému výsledku a děkujeme za vzornou reprezentaci.

Další podrobnosti ZDE: www.volejbalcb.cz/clanek.asp?id=Na-memorialu-Richarda-Myslika-skoncil-Jihocesky-vyber-na-9-miste-455

NAŠI NEJMENŠÍ NÁM DĚLAJÍ RADOST

Krajské finále barevného minivolejbalu je za námi a celkové výsledky  našich nejmenších nadějí jsou nad očekávání. Více než třetina ze všech postupujících družstev do celostátního kola jsou týmy VSK Český Krumlov a my děkujeme trenérům a za velmi dobrou práci a dětem držíme palce v červnové konfrontaci s republikovou špičkou.
JEN TAK DÁL A VYDRŽET! 

MLADŠÍ ŽÁCI VYHRÁLI KRAJSKÝ PŘEBOR

Družstvo mladších žáků zakončilo úspěšnou krajskou soutěž trojic. A v celkovém pořadí obsadilo 1. 4. a 7. místo. 
GRATULUJEME.

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ ZAKONČILY KRAJSKÝ PŘEBOR TROJIC

 
Krajský přebor mladších žákyň trojic byl minulý víkend ukončen. Naše děvčata po delší době musela bojovat o místa v sestavě, přestože jsme měli přihlášena 3 družstva. Nakonec se to nejlepší umístilo na 9. místě z 21. Vzhledem k tomu, že většina ze 14 děvčat s volejbalem letos úplně začíná a příští rok budou stále mladšími žákyněmi věřím, že se můžeme těšit na dobré výsledky. Přeji všem hodně tréninkového nadšení i v příštím roce. 
Lenka Fialová

Zprávy z první ruky

Seminář pro vyučující tělesné výchovy v podání trenérů VSK Český Krumlov

04.12.2014 10:32
Volejbal v hodinách tělesné výchovy. Ve středu 3. prosince 2014...

Krajské přebory mladšího žactva odstartovaly úspěšně

28.09.2014 19:29
Naši mladší žáci a žákyně velmi úspěšně odstarovali svoje krajské soutěže...

První středa v měsíci - žáci neplavou

28.09.2014 19:27
Vážení, ŽÁCI tento týden máme první středu v měsíci a neplaveme.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Aktuality

V Olomouckém kraji minulý týden probíhala Letní olympiáda dětí a mládeže 2022.

02.07.2022 19:17
Ve volejbale se KCM JCK dívek umístilo na 7. místě.  K mé velké...

POPRVÉ V HISTORII KLUBU SE ZÚČASTNÍME MISTROVSTVÍ ČR MLADŠÍCH ŽÁKŮ

15.04.2014 18:32
Družstvo mladších žáků si poprvé vyzkouší svoji sílu v republikové...

BLÍŽÍ SE DALŠÍ FESTIVAL BAREVNÉHO MINIVOLEJBALU

15.04.2014 18:24
Naši malí volejbalisté se již brzy dočkají své vrcholné akce. Ano další...

LIGA KADETEK SE PŘÍŠTÍ SEZÓNU V ČESKÉM KRUMLOVĚ HRÁT NEBUDE

02.05.2013 23:13
Družstvo kadetek VSK neprošlo kvalifikací do 1. ligy a pro příští sezónu...

Končíme KP žáků.

28.02.2013 20:49
Tuto neděli stráví družstvo starších žáků v dobře známé tělocvičně ZŠ...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Aktuality

V Olomouckém kraji minulý týden probíhala Letní olympiáda dětí a mládeže 2022.

02.07.2022 19:17
Ve volejbale se KCM JCK dívek umístilo na 7. místě.  K mé velké hrdosti se do nejužšího výběru dostalo 5 hráček z VSK Český Krumlov: Aulická Barča, Kůzlová Andy, Šustáčková Vendy, Turnerová Eli a Vávrová Jani. Jejich spoluhráčky z ostatních klubů (Tábor, Madeta, Třebín)...

POPRVÉ V HISTORII KLUBU SE ZÚČASTNÍME MISTROVSTVÍ ČR MLADŠÍCH ŽÁKŮ

15.04.2014 18:32
Družstvo mladších žáků si poprvé vyzkouší svoji sílu v republikové konkurenci. Na přelomu května a června se zúčastní druhého ročníku mistrovství ČR ve své kategorii, který uspořádá VK Kolín. Nominace a bližší informace budou zveřejněny v první polovině května.

BLÍŽÍ SE DALŠÍ FESTIVAL BAREVNÉHO MINIVOLEJBALU

15.04.2014 18:24
Naši malí volejbalisté se již brzy dočkají své vrcholné akce. Ano další festival barevného volejbalu je již v dohledu. Dvoudení turnaj se tentokrát odehraje v západočeské metropoli a bude to víkend 31.května a 1. června. Vedle nevšedních zážitků si děti odvezou tradiční trička a navštíví...

LIGA KADETEK SE PŘÍŠTÍ SEZÓNU V ČESKÉM KRUMLOVĚ HRÁT NEBUDE

02.05.2013 23:13
Družstvo kadetek VSK neprošlo kvalifikací do 1. ligy a pro příští sezónu zůstane v krajském přeboru.

Končíme KP žáků.

28.02.2013 20:49
Tuto neděli stráví družstvo starších žáků v dobře známé tělocvičně ZŠ Oskara Nedbala v Českých Budějovicích. 3. března zde zakončí svoje souboje  v krajském přeboru žáků. Odjezd je plánován na 7.45 z domluvených stanovišť. Předpokládaný návrat 14.00. Upozorňuji, že je třeba se dobře vybavit...

ŽÁCI O KRAJSKÉ BODY V ROCE 2013

13.01.2013 15:31
Následující dvě neděle stráví družstvo starších žáků v dobře známé tělocvičně ZŠ Oskara Nedbala v Českých Budějovicích. Nejprve 20. ledna budou hrát o další body v krajské soutěži kadetů a juniorů, následující neděli 27. ledna budou dolovat z říše pohádek šanci na celkové vítěství v krajském...

Naši žáci v krajské soutěži o kategorii výše

18.10.2012 21:43
Čtyři vyrovnané zápasy, několik vydařených setů a velmi pěkné třetí místo v krajském přeboru kadetů a juniorů. Takový byl úvodní mistrovský turnaj našich žáků v této sezóně. Gratulujeme. 

ŽÁKYNĚ V KRAJI ÚSPĚŠNÉ

10.10.2012 13:36
Dne 23. 9. 2012 se v Jindřichově Hradci uskutečnila kvalifikace krajského přeboru starších žákyň. Družstvo "A" hrálo celkem 3 zápasy, ve kterých dokázalo pokaždé zvítězit. Nepodávaly jsme zrovna nejlepší výkony, ale i přesto jsme se dostaly do skupiny "A" a vybojovaly jsme si tak skvělou pozici...

Krajský přebor mladších žáků startuje

01.10.2012 12:56
Propozice na turnaj v sobotu 6.10.2012             Odjezd v 7.00 autobusem ze zastávky Trojice (další zastávky po cestě do Českých Budějovic podle dohody). Hrajeme ve sportovní hale TJ Slovan J. Hradec. Předpokládaný návrat 16.00. Vybavení:...

PŘÍPRAVA NA KVALIFIKACI MISTROVSTVÍ ČR ŽÁKŮ VRCHOLÍ

11.04.2012 13:12
Náročný víkend čeká starší žáky VS. V sobotu osmička vybraných sehraje v rámci přípravy 5 setů proti úřadujícímu vítězi Českého poháru a v neděli pět utkání závěrečného turnaje KP kadetů. Sobotní zápas proběhne v ZŠ Oskara Nedbala v Českých Budějovicích v dopoledních hodinách...
1 | 2 | 3 | 4 >>

MČR ŽÁKYŇ 2022

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

JUNIOŘI OPANOVALI 

KRAJSKÝ PŘEBOR

Nádražácká duha 26.02. 2020

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Adventní rodinný turnaj 18.12. 2019

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Nádražácká DUHA 20.11. 2019

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

REGENSTAUF 2019

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

J. HRADEC V BARVÁCH

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Vánoční rodinný II. volejbal

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Vánoční mini :) turnaj 2019

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Soustředění 2018

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Barevní minivolejbal 2018 Jindřichův Hradec

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

REGENTALCUP 2018

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Rodinný volejbal II.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Rodinný volejbal I

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

MČR ŽÁCI 2017

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

SILVESTR 2016

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

VÁNOCE 2016

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

FINÁLE BV BRNO 2016

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

TURNAJ ŽACTVA 9/2016

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

VC PRAHY 2016 ŽÁCI

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

MČR ŽÁCI 2016

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Soustředění 2016

Záznamy: 1 - 1 ze 23
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

FESTIVAL BV 2016

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

KRAJSKÉ FINÁLE BV 2016

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

MČR ŽÁCI 2016

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

SILVESTR 2015

FESTIVAL Č. B. 2015

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

SOUSTŘEDĚNÍ ŽACTVA 2015

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

FESTIVAL BAREVNÉHO VOLEJBALU

JE TADY!!!

Podrobné informace ZDE:

 ČB 2015 - pokyny.doc (99840)

 

KRAJSKÉ FINÁLE BV 2015

VÁNOČNÍ TURNAJ 2014

SOUSTŘEDĚNÍ ŽACTVA 2014

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

BAREVNÝ MINI 21.11

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

JABLONEC 2013

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Festival BV Jablonec 2012

BAREVNÝ VOLEJBAL 28.2.2013