Dorostenky - sezóna 2020 - 2021

 
Stojící zleva: Pykalová V. (trenérka), Rosinová N., Šnoblová B., Šoberová M., Beránková B., Losenická E., Ševčíková S., Miková E., Patčová A., Šustáčková V. Bédi A. (trenér)
Klečící: Lavičková D., Lisičanová S., Michalová B., Kozáková K., Kottová L., Mrhalová J., Theierová E.,
Leží: Podhorská N.
 

Kalendář turnajů:

2 ZÁŘ, ST

17:00 – 18:00

Volejbalový rodičák, ZŠ Za Nádražím

27 ZÁŘ, NE

 

KP JKY, PF ČB, ZŠ O. Nedbala

11 ŘÍJ, NE

 

KP KKY Český Krumlov

17 ŘÍJ, SO

 

kvalifikace ČP KKY

18 ŘÍJ, NE

 

kvalifikace ČP KKY

15 LIS, NE

 

KP KKY, Jindřichův Hradec

21 LIS, SO

 

ČP KKY

22 LIS, NE

 

ČP KKY

6 PRO, NE

 

KP JKY, Třebín

13 PRO, NE

 

KP KKY, Madeta ČB

26 PRO, SO

 

Prague Volleyball Games

27 PRO, NE

 

Prague Volleyball Games

28 PRO, PO

 

Prague Volleyball Games

16 LED, SO

 

ČP KKY

17 LED, NE

 

ČP KKY

31 LED, NE

 

KP JKY, Jindřichův Hradec

20 ÚNO, SO

 

ČP KKY

21 ÚNO, NE

 

ČP KKY

21 BŘE, NE

 

KP JKY, Český Krumlov

28 BŘE, NE

 

KP KKY, Tábor

16 DUB, PÁ

 

ČP KKY

17 DUB, SO

 

ČP KKY

18 DUB, NE

 

ČP KKY

 

Začátek června Regental-cup Německo – celý víkend

 

Tréninkové zápasy KP II.: 

9.9.2020 19:00 VSK ČK - Slávia ZF ČB                      

16.9.2020 17:00 Hluboká nad Vltavou B - VSK ČK

23.9.2020 19:00 VSK ČK - Loko ČB B                       

30.9.2020 17:00 SK Špaček - VSK ČK        

14.10.2020 17:00 Sokol Radomyšl - VSK ČK

21.10.2020 19:30 Slavoj Ledenice - VSK ČK           

4.11.2020 19:00 VSK ČK - Sokol Křemže  

11.11.2020 19:00 Slavoj Husinec - VSK ČK                            

14.4.2021 17:30 Slávia ZF ČB - VSK ČK                    

21.4.2021 19:00 VSK ČK - Hluboká nad Vltavou B

28.4.2021  17:30 Loko ČB B - VSK ČK                      

5.5.2021 19:00  VSK ČK - SK Špaček                        

19.5.2021 17:30 VSK ČK - Sokol Radomyšl            

26.5.2021 19:00 VSK ČK - Slavoj Ledenice             

2.6.2021 17:30  Sokol Křemže - VSK ČK

9.6.2021 17:30  VSK ČK - Slavoj Husinec