VŠICHNI ZÁJEMCI VÍTÁNI

Hledáte-li cestu, jak vyzkoušet zda volejbal je tím správným sportem pro Vaše dítě není nijak spletitá. Děti šesti nebo sedmi leté můžete přivézt do kteréhokoli tréninku žlutého kroužku, děti osmi, devíti nebo desetileté do kroužku oranžového. U dětí starších deseti let si klub vyhrazuje právo na tříměsíční zkušební lhůtu v přípravce (viz příslušné stránky našeho webu).

Těšíme se na Vás.

Případní zájemci o sportovní aktivitu se zaměřením na míčové hry se mohou na podrobnosti blíže informovat u Oldřicha Záhoře (tel. 775 968 716, mail: zahor@email.cz) nebo Jana Vobra (tel. 722 940 298, mail: cktss@iol.cz ).

Nábor 5.5.2011

HLEDÁTE  SPORTOVNÍ  AKTIVITU  PRO  SVÉ  DÍTĚ ?

     Sportovní středisko VSK Č.Krumlov při ZŠ Za Nádražím bylo v této sezóně Českým volejbalovým svazem vyhodnocen jako páté nejlepší sportovní  středisko mládeže v ČR.  Aby si středisko mohlo udržet tento vysoký kredit i v příštích letech, od září 2011 rozšiřilo svou práci s mládeží s věkovou kategorii 6 – 10 let. Sportovní středisko nabízí dětem od první do šesté třídy jednou týdně kroužky všeobecné sportovní přípravy  (skupiny 1.+ 2. třída, 3.+ 4. třída a 5.+ 6.třída) a jednou týdně hodinový trénink míčových her, kde mladí sportovci získávají základy různých pohybových a sportovních her.  Aby si vaše dítě mohlo vyzkoušet sportovní aktivity „na nečisto“ připravilo Sportovní středisko pro zájemce program již na jaro 2011. Tento program byl odstartován formou sportovního odpoledne ve čtvrtek 5.května 2011 od 17:00 hodin v tělocvičně Za Nádražím v Č.Krumlově. Zvána byla děvčata i chlapci ve věku 6 – 10 let. Náplní sportovního odpoledne byly ukázky z tréninků jednotlivých kategorií a pro děti byly připraveny různé hry a sportovní soutěže. Na závěr měli děti možnost si vyzkoušet   jednoduchý test  z pohybového učení.