Finále Českého poháru žákyně

02.04.2012 14:24

Ve dnech 23.-25.3.2012 se v Bílovci u Ostravy uskutečnilo 2.finálové kolo ČP.

V pátek jsem odehrály dva zápasy (Kometa Praha, Lokomotiva Plzeň), které jsem v koncovce o pár míčů prohrály. Mrzelo nás to, protože nám bylo jasné, že jsme to mohly vyhrát.

V sobotu jsme hrály čtyři zápasy. První dva zápasy jsme vyhrály (s Vysočinou a Lanškrounem). Ve třetím zápase jsme se utkaly s Dolním Újezdem, který jsme také porazily. Poté jsme se sbalily a přemístily do jiné tělocvičny, ve které jsme odehrály poslední, čtvrtý zápas s Novým Jičínem a suverénně vyhrály. Jelikož jsme tento den nic neprohrály a do každého zápasu jsme daly všechno, co jsem jen mohly, tak jsme se mohli všichni, hlavně trenéři, upřímně pochválit...

V neděli nás čekal pouze jeden zápas s Hlincovkou. S tímto týmem jsme se už několikrát utkaly v jiné soutěži a zatím se nám je nepodařilo porazit, i když na ně máme. Ale tentokrát jsme se pořádně vyhecovaly a řekly si, že z hřiště odejdeme jako vítězové a ne jako poražení. To se nám také podařilo! První set jsme vyhrály, druhý se nám sice nepodařilo vyhrát, ale do třetího jsme prostě šly na plno. Za začátku se nám vůbec nedařilo a my jsme prohrávaly 9:2. Nevzdaly jsme to, dotáhly je a nakonec vyhrály! Na ten úžasný pocit, nikdo z nás nejspíš nezapomene.

Jelikož to bylo úplně poslední kolo ČP, tak jsme ještě čekaly na vyhlášení. V naší 3. osmičce jsme se umístily na krásném třetím místě a dovezly jsme domů pohár. Celkově jsme se umístily na hezkém 21. místě.

NA ZÁVĚR BYCH CHTĚLA ZA NÁS ZA VŠECHNY PODĚKOVAT HLAVNĚ NAŠIM ÚŽASNÝM TRENÉRŮM (RADIMU NOVOTNÉMU A LENCE FIALOVÉ), BEZ KTERÝCH BYCHOM TAKOVÝCH VÝSLEDKŮ NIKDY NEDOSÁHLY. MĚLI S NÁMI TOLIK TRPĚLIVOSTI, ŽE TO NĚKDY BYLO AŽ K NEPOCHOPENÍ, VŽDYCKY NÁM POMOHLI, POVZBUDILI A ZA TO JIM PATŘÍ VELKÉ DÍK... :)
 
Sabina Ungrová